Nu Koning Winter in ons landje is, wordt het tijd voor wat beelden uit de kerstsfeer. Hierna een kleine selectie van mijn uitstapje naar Leuven. Fonske mocht als eerste op de foto.


Telkens wanneer ik herten tegenkom, sta ik daar net iets langer bij stil. De patroonheilige van m’n geboortedorp (Sint Hubertus) zit daar ongetwijfeld voor iets tussen.

Op ‘De Bond’ (Leuven, Bondgenotenlaan) vallen meteen ook deze K-dolls op. Een project dat uit de grond werd gestampt om kinderen in- en rond Leuven te steunen.
M’n dag was helemààl goed toen ik ook daar, in Leuven, de Ginkgo Biloba opnieuw tegenkwam. Je herinnert je mogelijk m’n vorige uitstappen, waarin deze boom ook zo onverwachts opdook (zie hier en daar).


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mooie sfeervolle foto’s.
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel.
LikeGeliked door 1 persoon
Vol sfeer!
Lie(f)s.
LikeGeliked door 1 persoon
Dat was (is) het inderdaad. Brengt ons licht in donkere dagen, heerlijk!
LikeGeliked door 1 persoon
dat was een mooi uitstapje
LikeGeliked door 1 persoon
Inderdaad, Karel, en echt helemaal in kerstsfeer.
LikeGeliked door 1 persoon
Werkelijk indrukwekkende beelden van het mooi verlichte stadhuis ! Dat de ginko nog in het blad stond, verwondert me. Hier vlakbij staat er ook een en daar ligt enkel een knalgeel tapijt van afgevallen blad rondom de stam (ook heel mooi trouwens).
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je. Zo’n Ginkgo Biloba – ze noemen het een levende fossiel – doet me telkens een beetje stilstaan. Deze sprong er voor mij uit het voorbije weekend.
LikeGeliked door 1 persoon
Sfeervol mag men het zeker noemen.
Aum Shanti
LikeGeliked door 1 persoon
Leuven is altijd al mijn Lievelingsstad, maar nog gezelliger nu met die vele lichtjes.
LikeGeliked door 1 persoon
Gezellig was het zéker, in het bijzonder nu. Mijn lievelingsstad is Mechelen.
LikeLike
één van onze mooiste stadhuizen
en nu sfeervol verlicht
prettige avond
LikeGeliked door 1 persoon
Telkens wanneer ik er kom, is het gewoonlijk tijdens deze kerstperiode. Die verlichting zorgt voor eens zoveel sfeer, inderdaad mooi daar. Fijn weekend.
LikeLike